Zwinne metodyki zarządzania projektami stają się coraz bardziej popularne i coraz chętniej wykorzystywane przez firmy z różnych branż. Również w Consdacie pracujemy zgodnie z zasadami Scruma, czemu m.in. zawdzięczamy szybkość i skuteczność realizowanych działań. Jakie w teorii wyróżniamy role w zespole, a jak wygląda praktyka w Consdacie? Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta pracy, w tym artykule dowiesz się jak pracujemy i kogo spotkasz w zespole po udanym procesie rekrutacji.

Do portfolio klientów Consdaty, w którym znajduje się już 7 banków, jak i inne znane marki np. Allegro, PayU, dołączył kolejny, duży bank. W związku z rozwojem nowych projektów, poszukujemy doświadczonych programistów Java, którzy wesprą nasze zespoły w ich realizacji.

Po trzech intensywnych miesiącach, w piątek 29 września, zakończył się program stażowy. „Nie sądziłem, że trzy miesiące są w stanie minąć tak szybko. Wiele się w Consdacie nauczyłem i poznałem profesjonalistów, którzy zawsze dzielili się chętnie wiedzą” - podsumowuje staż Piotr Wołyński.

Projektanci formularzy internetowych prześcigają się w projektowaniu zaawansowanych rozwiązań mających na celu zwiększenie ergonomii, skrócenie czasu wypełniania wniosków i poprawę szeroko rozumianego CX. Często jednak zapomina się o tym, że użytkownikami portali internetowych są również osoby niedowidzące lub niewidome, które powinny mieć zapewnioną możliwość równie skutecznego i sprawnego załatwienia swojej sprawy on-line. Platforma Eximee umożliwia tworzenie wniosków zgodnych z wytycznymi WCAG. 

W dniach 13-14 września w Warszawie odbyła się poświęcona bezpieczeństwu teleinformatycznemu konferencja „Security Case Study 2017″, podczas której prelekcję wygłosili eksperci Consdaty.